Psycholog Rzeszów
Konsultacje/ Terapia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci

Rzeszów ul. Hetmańska 9/343

Tel: + 48 536 480 498

psycholog rzeszów
Psycholog Rzeszów

Psycholog Rzeszów – Konsultacja/terapia psychologiczna  Dorosłych w zakresie:

• Pokonania lęku, gniewu, poczucia barku sensu

• Radzenia sobie z narastającym uczuciem       przygnębienia

• Odnalezienia motywacji do codziennej aktywności

• Odzyskania poczucia szczęścia

• Poprawy relacji z rodziną, znajomymi

• Radzenia sobie ze stresem oraz napięciem emocjonalnym

• inne… 

Szukasz konsultacji/terapii dla Siebie lub swojego Dziecka ale masz wątpliwości – skontaktuj się z nami

Zapewniamy konsultację oraz terapię psychologiczną dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci 

Świadczona przez nas pomoc psychologiczna prowadzona jest w uznanym nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach przy wsparciu metod innych nurtów psychoterapeutycznych. Indywidualną terapię opieramy na wypracowaniu metod radzenia sobie z problemami w celu jak najszybszej poprawy samopoczucia lub funkcjonowania osoby, która zgłasza się do psychologa. Proces terapeutyczny skoncentrowany jest na dokonaniu korzystnej zmiany lub osiągnięciu ustalonego celu – przy pełnej akceptacji i współpracy.

 

rzeszów psycholog
psycholog młodzieży Rzeszów

Wsparcie psychologiczne dla młodzieży – Psycholog Rzeszów

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie prowadzimy konsultację i terapię psychologiczną dla nastolatków/młodzieży. Mamy ponad 10letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Zapewniamy bezpieczeństwo i dyskrecję spotkań.

Pomagamy w radzeniu sobie między innymi z: obniżoną samooceną, brakiem motywacji, trudnościami z funkcjonowaniem w szkole/grupie rówieśniczej, nasilonym stresem, uczuciem przygnębienia, negatywnymi myślami, …inne 

 Masz wątpliwości – skontaktuj się z nami

Psycholog Rzeszów Dziecięcy – Wsparcie dla Dzieci i Rodziców

W naszyj Poradni pracują również doświadczeni psycholodzy dziecięcy. Terapia dla najmłodszych to szczególna forma pomocy, która wymaga empatycznego podejścia i nawiązania dobrej relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc psychologiczną dla najmłodszych i ich rodziców. Konsultujemy dzieci już w okresie niemowlęctwa  (w zakresie obaw/wątpliwości rozwojowych) a także na następnych etapach ich rozwoju.

Potrzebujesz więcej informacji —->

psycholog

mgr Ewa Pac-Majkut

PSYCHOLOG

 Psycholog, terapeuta, trener umiejętności miękkich. 

Prowadzi konsultacje i terapię psychologiczną dla dorosłych, młodzieży i dzieci.  Ma ponad 10 letnie doświadczenie…. (więcej informacji)  

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – TSR

mgr Mateusz Majkut

PSYCHOLOG

Psycholog, terapeuta, interwent kryzysowy, certyfikowany trener.

Od 11 lat pracuje z dorosłymi i młodzieżą, udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji/terapii oraz interwencji kryzysowych.(więcej informacji)

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – TSR, korzysta z technik CBT i Terapii Systemowej

Monika Cap psycholog

mgr Monika Cap

PSYCHOLOG

Psycholog, terapeuta, psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pracuje z  młodzieżą, dziećmi i rodzicami, udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji oraz terapii. Ukończyła I Stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz jest w trakcie szkolenia Terapii Poznawczo-Behawioralnej dla dzieci i młodzieży.

mgr Magdalena Twaróg

PSYCHOLOG

Psycholog, terapeuta, psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pracuje z  młodzieżą, dziećmi (rodzicami) oraz osobami dorosłymi udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji oraz terapii. Ukończyła Psychologię na UMCS – specjalność psychologia kliniczna i neuropsychologia. Doświadczenie zdobywała  pracując w placówkach oświatowych, poradniach oraz gabinetach psychologicznych. Obecnie jest w trakcie IV-letniego kursu Psychoterapii Systemowej.

Karolina Karpiak-Duplaga

mgr Karolina Karpiak-Duplaga

PSYCHOLOG

Psycholog, terapeuta, psycholog dziecięcy. Udziela wsparcia dzieciom i młodzieży w formie konsultacji oraz terapii psychologicznej. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w ośrodkach wsparcia psychologicznego oraz placówkach oświatowych. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta oraz polepszeniem jakości jego życia poprzez wypracowanie mechanizmów pozwalających przezwyciężyć pojawiające się kryzysy. Wykorzystuje metody poznawczo-behawioralne. Stale dba o rozwój zawodowy i poszerzanie własnych kompetencji.

Gabriela Lech

mgr Gabriela Lech

PSYCHOLOG

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta TSR w trakcie certyfikacji oraz Biegły Sądowy w zakresie psychologii.
Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie uważa się, iż mimo życiowych zmagań wszyscy ludzie posiadają mocne strony, które mogą wykorzystać, aby poprawić jakość swojego życia. Metody pracy dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klientów, tak aby świadczona pomoc była jak najbardziej skuteczna. Prowadzi konsultacje psychologiczne, konsultacje seksuologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię dzieci i młodzieży (od 12 roku życia). (więcej informacji)

Dlaczego My...

Wszyscy nasi psycholodzy posiadają odpowiednie kompetencje i doświadczenie do udzielania pomocy psychologicznej w formie konsultacji lub terapii psychologicznej. Pracujemy zgodnie z wymogami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz wymogów poszczególnych szkół terapeutycznych. Mimo ponad 10-cio letniemu doświadczeniu nadal uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Psycholog Rzeszów – Mamy 100% pozytywnych opinii. Jesteśmy otwarci oraz empatyczni  – dobro pacjenta jest dla nas priorytetowe. Pracujemy głównie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Poznawczo-Behawioralnym lub Systemowym. Wspólnie z klientem/pacjentem dążymy do jak najszybszego uzyskania poprawy funkcjonowania lub osiągnięcia wyznaczonego celu tak aby terapia była efektywna i krótkoterminowa. 

Potrzebujesz szczegółowych informacji o poszczególnym specjaliście – kliknij poniżej.

Pierwsze spotkanie...?

Na pierwszym spotkaniu dbamy w sposób szczególny o to byś Ty poczuł/a się bezpiecznie i komfortowo. Wyjaśniamy szczegóły konsultacji/terapii, omawiamy jak wygląda to w praktyce oraz przybliżamy kwestie związane z tajemnicą zawodową.

Następnie zbieramy potrzeby i oczekiwania pacjenta/klienta oraz rozpoczynamy proces formowania celu terapeutycznego. Jest to szczególnie istotne z perspektywy radzenia sobie z trudnościami lub dążenia do zmiany na lepsze. Jeśli jest potrzeba dalszych spotkań ustalamy termin tak by nie wpływało to na Twoje codzienne funkcjonowanie. Twoje dobro i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetowe.

Masz wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy - Zarezerwuj spotkanie