Czy to skuteczna forma terapii?

To forma pomocy psychologicznej oferowana osobom, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą skorzystać z kontaktu w gabinecie psychologicznym. Wiele badań potwierdza porównywalną skuteczność terapii psychologicznej w formie online do terapii w gabinecie psychologicznym.

POTRZEBUJESZ KONTAKTU Z PSYCHOLOGIEM W FORMIE ONLINE?

NAPISZ DO NAS – USTALIMY DLA CIEBIE DOGODNY TERMIN I FORMĘ SPOTKANIA

Oferujemy kontakt z naszym psychologiem w formie:

KONSULTACJA E-MAIL

Masz wątpliwości czy Twoje trudności wymagają wsparcia/konsultacji psychologicznej opisz swój problem i zadaj pytania a nasz psycholog udzieli Ci możliwie wyczerpującej odpowiedzi w terminie do 48H.

 

 

KONSULTACJA CZAT (Messenger lub Whatsapp)

To forma (pisana) rozmowy z psychologiem dla osób dorosłych, które nie mogą skorzystać z terapii psychologicznej „na żywo”. Forma kontaktu przewidziana maksymalnie na 50 minut.

KONSULTACJA ONLINE w postaci wideo rozmowy (Whatsapp i Messenger)

To forma rozmowy z psychologiem dla osób dorosłych, które nie mogą skorzystać z terapii psychologicznej w naszym gabinecie. Forma kontaktu poprzez wideo rozmowę przy użyciu komunikatora Whatsapp lub Messenger – przewidziana maksymalnie na 50 minut.

Jak technicznie przygotować się do rozmowy.

Znajdź najbardziej komfortowe dla Ciebie miejsce do rozmowy – sprawdź jakość połączenia internetowego – ustaw komputer/telefon w stabilnym, nieruchomym miejscu tak abyś był dobrze widoczny – nawiąż połączenie o umówionej godzinie.