Psycholog Dębica

Konsultacje/Terapia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci

Dębica ul. Słoneczna 54/4

Tel: + 48 536 480 498

psycholog dębica

Jeśli potrzebujesz:

• Pozbyć się lęku lub uczucia przygnębienia

• Poradzić sobie z emocjami

• Odnaleźć motywację do działania

• Osiągnąć lub odzyskać poczucie szczęścia

• Poprawić relacje z najbliższymi

• Poradzić sobie ze stresem

Szukasz konsultacji/terapii dla Siebie lub swojego Dziecka ale masz wątpliwości – skontaktuj się z nami

Oferujemy konsultację/ terapię psychologiczną dla dorosłych, młodzieży i dzieci:

 Pracujemy w oparciu o metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR oraz CBT.  Proces terapeutyczny opieramy na wspólnym wypracowaniu technik poradzenia sobie z trudnością oraz o elementy wzmocnień zasobów klienta. Naszym celem jest dążenie do polepszenia funkcjonowania/samopoczucia osoby, która zgłasza się do psychologa.

 

psychoterapia dębica

Psycholog dziecięcy Dębica

Zapewniamy wsparcie psychologiczne dla rodziców oraz dzieci. Psycholog dziecięcy pomaga w zakresie pojawiających się trudności na różnych etapach rozwoju dziecka oraz zapewnia wsparcie rodzicom w momencie pojawienia się wątpliwości lub potrzeby szukania innych rozwiązań wychowawczych.  Wizyta u psychologa dziecięcego w naszym gabinecie w Dębicy okaże się pomocna gdy dziecko doświadcza niepokoju lub lęku, nie radzi sobie z emocjami, wykazuje agresywne zachowania, ma trudności w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej czy szkole, przejawia skłonności do obniżonej motywacji, nie radzi sobie ze stratą czy sytuacją rozwodu.

Nasz zespół w Dębicy

psycholog dębica

mgr Patrycja Gierlicka

PSYCHOLOg

Psycholog, terapeuta, certyfikowany trener umiejętności miękkich.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą w instytucjach państwowych, oświatowych oraz jako psycholog
w organizacjach. W swojej pracy integruje wszystkie nurty, jednak z przewagą Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Ważna jest dla niej lecząca relacja terapeutyczna oraz bezpieczna i serdeczna atmosfera podczas spotkania.  W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta/klienta w poszanowaniu kodeksu etycznego psychologa, nieustannie doskonali swoje umiejętności podczas różnorodnych szkoleń i warsztatów.

psycholog dziecięcy dębica

mgr Weronika Kasprzyk

PSYCHOLOG
dziecięca

Psycholog, psycholog dziecięcy, socjolog, doradca zawodowy, trener umiejętności społecznych

Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzi konsultacje z rodzicami. Posiada doświadczenie w prowadzeniu diagnoz i terapii psychologicznych w instytucjach oświatowych i samorządowych. W pracy stawia na nawiązanie dobrego kontaktu z dziećmi/ młodzieżą w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Wykorzystuje metody poznawczo-behawioralne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Judyta Kinzerska Psycholog

mgr Judyta Kinzerska

PSYCHOLOG

Psycholog, psycholog dziecięcy

 Udziela wsparcia dzieciom i młodzieży w formie konsultacji oraz terapii psychologicznej. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w ośrodkach wsparcia psychologicznego.  W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta oraz polepszeniem jakości jego życia poprzez wypracowanie mechanizmów pozwalających przezwyciężyć pojawiające się kryzysy.  Wykorzystuje metody poznawczo-behawioralne. Korzysta z superwizji oraz nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

U nas poczujesz się komfortowo i bezpiecznie

Zapraszamy - Zarezerwuj spotkanie