Psycholog Dębica

Konsultacje/Terapia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci

Dębica ul. Słoneczna 54/4

Tel: + 48 536 480 498

psycholog dębica

 Psycholog Dębica – Jeśli potrzebujesz:

• Pozbyć się lęku lub uczucia przygnębienia

• Poradzić sobie z emocjami

• Odnaleźć motywację do działania

• Osiągnąć lub odzyskać poczucie szczęścia

• Poprawić relacje z najbliższymi

• Poradzić sobie ze stresem

Szukasz konsultacji/terapii dla Siebie lub swojego Dziecka ale masz wątpliwości – skontaktuj się z nami

Oferujemy konsultację/ terapię psychologiczną dla dorosłych, młodzieży i dzieci:

 Pracujemy w oparciu o metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR oraz CBT.  Proces terapeutyczny opieramy na wspólnym wypracowaniu technik poradzenia sobie z trudnością oraz o elementy wzmocnień zasobów klienta. Naszym celem jest dążenie do polepszenia funkcjonowania/samopoczucia osoby, która zgłasza się do psychologa.

 

psychoterapia dębica

Psycholog dziecięcy Dębica

Zapewniamy wsparcie psychologiczne dla rodziców oraz dzieci. Psycholog dziecięcy pomaga w zakresie pojawiających się trudności na różnych etapach rozwoju dziecka oraz zapewnia wsparcie rodzicom w momencie pojawienia się wątpliwości lub potrzeby szukania innych rozwiązań wychowawczych.  Wizyta u psychologa dziecięcego w naszym gabinecie w Dębicy okaże się pomocna gdy dziecko doświadcza niepokoju lub lęku, nie radzi sobie z emocjami, wykazuje agresywne zachowania, ma trudności w funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej czy szkole, przejawia skłonności do obniżonej motywacji, nie radzi sobie ze stratą czy sytuacją rozwodu.

Terapia Par Dębica

Obszary do pracy psychologicznej z parą:
• poprawa komunikacji w związku
• poczucie bycia nierozumianym
• kryzys w związku (np. po zdradzie)
• brak satysfakcji z bycia w związku
• konflikty w związku
• poczucie oddalania się od siebie
• brak zrozumienia potrzeb własnych
• inne…

terapia par dębica
trening umiejętności społecznych Dębica

Trening Umiejętności Społecznych – TUS Dębica

Trening umiejętności społecznych dla dzieci to program lub zajęcia, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności niezbędne do skutecznej komunikacji, budowania relacji z innymi oraz radzenia sobie w różnych sytuacjach społecznych. W ramach treningu dzieci uczą się m.in. rozpoznawania i wyrażania emocji, rozwiązywania konfliktów, współpracy z innymi oraz budowania pozytywnych relacji. Dzięki takim zajęciom dzieci mogą lepiej poradzić sobie w kontaktach z rówieśnikami i dorosłymi, co przyczynia się do ich zdrowego rozwoju emocjonalnego i społecznego.

Nasz zespół w Dębicy

Patrycja Gierlicka psycholog Dębica

mgr Patrycja Gierlicka

PSYCHOLOG

Psycholog, terapeuta, certyfikowany trener umiejętności miękkich.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą w instytucjach państwowych, oświatowych oraz jako psycholog
w organizacjach. W swojej pracy integruje wszystkie nurty, jednak z przewagą Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Ważna jest dla niej lecząca relacja terapeutyczna oraz bezpieczna i serdeczna atmosfera podczas spotkania.  W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta/klienta w poszanowaniu kodeksu etycznego psychologa, nieustannie doskonali swoje umiejętności podczas różnorodnych szkoleń i warsztatów.

weronika kasprzyk psycholog

mgr Weronika Kasprzyk

PSYCHOLOG
dziecięca

Psycholog, psycholog dziecięca, socjolog, doradca zawodowy, trener umiejętności społecznych

Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzi konsultacje z rodzicami. Posiada doświadczenie w prowadzeniu diagnoz i terapii psychologicznych w instytucjach oświatowych i samorządowych. W pracy stawia na nawiązanie dobrego kontaktu z dziećmi/ młodzieżą w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Wykorzystuje metody poznawczo-behawioralne. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

julia bażela psycholog

mgr Julia Bażela

PSYCHOLOG

Psycholog, Terapeuta

Ukończyła jednolite studia magisterskie z psychologii oraz pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Udziela wsparcia dorosłym i młodzieży w formie konsultacji oraz terapii psychologicznej, pracuje również z parami.  W swojej pracy wykorzystuje filozofię Porozumienia Bez Przemocy (NVC) oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT), bliskie jest jej zatem empatyczne podejście pełne szacunku i akceptacji.  W terapii wykorzystuje również metody poznawczo-behawioralne (CBT). Korzysta z superwizji oraz nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

mgr Katarzyna Kos

PSYCHOLOG Dziecięca

Psycholog, psycholog dziecięca

Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzi konsultacje z rodzicami. Posiada doświadczenie w poradnictwie i terapii psychologicznej. Doświadczenie zdobywała pracując w instytucjach oświatowych. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na zbudowanie bezpiecznej i pozytywnej relacji terapeutycznej z dziećmi, po to żeby móc, jak najszybciej osiągnąć cel terapeutyczny lub pomóc dziecku w poradzeniu sobie z trudnościami.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz rozwija się zawodowo.

Dlaczego My...

Wszyscy nasi psycholodzy posiadają odpowiednie kompetencje i doświadczenie do udzielania pomocy psychologicznej w formie konsultacji lub terapii psychologicznej. Wspieramy dzieci, młodzież i dorosłych. Pracujemy zgodnie z wymogami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz wymogów poszczególnych szkół terapeutycznych. Mimo ponad 10-cio letniemu doświadczeniu nadal uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych po to, aby być jak najbardziej pomocnymi i skutecznymi dla naszych pacjentów/klientów. Swoją pracę poddajemy regularnej interwizji i superwizji.

Mamy 100% pozytywnych opinii. Jesteśmy otwarci oraz empatyczni  – dobro pacjenta jest dla nas priorytetowe. Pracujemy głównie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Poznawczo-Behawioralnym lub Systemowym. Wspólnie z klientem/pacjentem dążymy do jak najszybszego uzyskania poprawy funkcjonowania lub osiągnięcia wyznaczonego celu tak aby terapia była efektywna i krótkoterminowa. 

Potrzebujesz szczegółowych informacji o poszczególnym specjaliście – kliknij poniżej

U nas poczujesz się komfortowo i bezpiecznie

Zapraszamy - Zarezerwuj spotkanie