Nasz zespół

psycholog rzeszów

mgr Ewa Pac-Majkut

PSYCHOLOG

 Psycholog, terapeuta, pedagog, trener umiejętności miękkich. Od ponad 10 lat pracuje jako psycholog z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracuje z instytucjami oświatowymi. W przeszłości świadczyła również pomoc psychologiczną dla instytucji wspierających osoby wykluczone i bezrobotne. Przez lata zdobyła dodatkowe, wymagane kwalifikacje i doświadczenie do pomocy osobom wymagającym wsparcia psychologicznego. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta/klienta w poszanowaniu kodeksu etycznego psychologa, nieustanie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz poddaje się stałej superwizji.  Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR

Logopeda, neurologopeda, pedagog specjalny, terapeuta ręki, nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Współpracuje z instytucjami oświatowymi. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dziećmi ze spektrum autyzmu. Jej pasją jest wspieranie rozwoju dzieci, dlatego też nieustannie stara się dokształcać, poszukując nowych, ciekawych metod pracy, aby zajęcia zawsze były efektywne, ciekawe i pełne uśmiechu.

 

mgr Justyna Fiołek

PSYCHOLOG

 Psycholog, psycholog dziecięcy, terapeuta.

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest to terapia krótkoterminowa, zorientowana na dokonywanie oczekiwanych zmian, wypływających z potrzeb Klienta. Wspiera osoby, które doświadczają trudności, są w kryzysie. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, prowadzi także konsultacje dla rodziców. Jej misją jest widzieć kompetentnych, pewnych siebie i zadowolonych opiekunów. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta/klienta w poszanowaniu kodeksu etycznego psychologa, nieustanie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz poddaje się stałej superwizji.

psycholog dziecięcy rzeszów

mgr Maria Rzepka

PSYCHOLOG

 Psycholog, psycholog dziecięcy, psycholog sportu, praktyk biofeedback, pedagog. Od kilku lat pracuje jako psycholog z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracuje z instytucjami oświatowymi oraz klubami sportowymi jako psycholog sportu, jest praktykiem metody biofeedback. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjenta/klienta w poszanowaniu kodeksu etycznego psychologa, nieustanie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz poddaje się stałej superwizji.

mgr Mateusz Majkut

PSYCHOLOG

 Psycholog, terapeuta, interwent kryzysowy, certyfikowany trener. Od 10 lat pracuje z  dorosłymi i młodzieżą, udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji/terapii oraz interwencji kryzysowych. Pracował również jako biegły psycholog sądowy oraz psycholog w organizacjach. Przez lata zdobył dodatkowe, wymagane kwalifikacje i doświadczenie do pomocy osobom wymagającym wsparcia psychologicznego. Udzielając wsparcia kieruje się dobrem klienta oraz jego potrzebami.  Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz korzysta z superwizji.  Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR

mgr Katarzyna Stankiewicz

PSYCHOLOG

Psycholog, psycholog dziecięcy.

Psycholog posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.  Cechuje ją wysoki poziom kompetencji oraz ciepły/empatyczny kontakt z najmłodszymi klientami Pracowni. Przez lata pracowała z dziećmi/młodzieżą w szkołach i ośrodkach rehabilitacyjno-edukacyjnych.  Specjalizuje się w pracy z dziećmi, prowadzi także konsultacje dla rodziców. Pracuje z  poszanowaniem kodeksu etycznego psychologa, nieustanie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz poddaje się superwizji.