Psycholog Rzeszów
Konsultacje/ Terapia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci

Rzeszów ul. Hetmańska 9/343

Tel: + 48 536 480 498

psycholog rzeszów
Psycholog Rzeszów

Konsultacja/terapia psychologiczna  Dorosłych w zakresie:

• Pokonania lęku, gniewu, poczucia barku sensu

• Radzenia sobie z narastającym uczuciem       przygnębienia

• Odnalezienia motywacji do codziennej aktywności

• Odzyskania poczucia szczęścia

• Poprawy relacji z rodziną, znajomymi

• Radzenia sobie ze stresem oraz napięciem emocjonalnym

• inne… 

Szukasz konsultacji/terapii dla Siebie lub swojego Dziecka ale masz wątpliwości – skontaktuj się z nami

Zapewniamy konsultację oraz terapię psychologiczną dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci 

Świadczona przez nas pomoc psychologiczna prowadzona jest w uznanym nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach przy wsparciu metod innych nurtów psychoterapeutycznych. Indywidualną terapię opieramy na wypracowaniu metod radzenia sobie z problemami w celu jak najszybszej poprawy samopoczucia lub funkcjonowania osoby, która zgłasza się do psychologa. Proces terapeutyczny skoncentrowany jest na dokonaniu korzystnej zmiany lub osiągnięciu ustalonego celu – przy pełnej akceptacji i współpracy.

 

rzeszów psycholog
psycholog młodzieży Rzeszów

Wsparcie psychologiczne dla młodzieży

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w naszej Poradni oferujemy konsultację lub terapię psychologiczną dla nastolatków/młodzieży. Zapewniamy bezpieczeństwo i dyskrecję spotkań.

Pomagamy w radzeniu sobie między innymi z: obniżoną samooceną, brakiem motywacji, trudnościami z funkcjonowaniem w szkole/grupie rówieśniczej, nasilonym stresem, uczuciem przygnębienia, negatywnymi myślami, …inne 

 Masz wątpliwości – skontaktuj się z nami

Psycholog Rzeszów Dziecięcy – Wsparcie dla Dzieci i Rodziców

W naszyj Poradni pracują również doświadczeni psycholodzy dziecięcy. Terapia dla najmłodszych to szczególna forma pomocy, która wymaga empatycznego podejścia i nawiązania dobrej relacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić fachową pomoc psychologiczną dla najmłodszych i ich rodziców. Konsultujemy dzieci już w okresie niemowlęctwa  (w zakresie obaw/wątpliwości rozwojowych) a także na następnych etapach ich rozwoju.

Potrzebujesz więcej informacji —->

psycholog

mgr Ewa Pac-Majkut

PSYCHOLOG

 Psycholog, terapeuta, trener umiejętności miękkich.  Prowadzi konsultacje i terapię psychologiczną dla dorosłych, młodzieży i dzieci.  Ma ponad 10 letnie doświadczenie…. (więcej informacji)  

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – TSR

mgr Mateusz Majkut

PSYCHOLOG

 Psycholog, terapeuta, interwent kryzysowy, certyfikowany trener. Od 10 lat pracuje z dorosłymi i młodzieżą, udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji/terapii oraz interwencji kryzysowych.(więcej informacji)  

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – TSR

Monika Cap psycholog

mgr Monika Cap

PSYCHOLOG

Psycholog, terapeuta, psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pracuje z  młodzieżą, dziećmi i rodzicami, udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji oraz terapii. Ukończyła I Stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz jest w trakcie szkolenia Terapii Poznawczo-Behawioralnej dla dzieci i młodzieży.

mgr Magdalena Twaróg

PSYCHOLOG

Psycholog, terapeuta, psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pracuje z  młodzieżą, dziećmi (rodzicami) oraz osobami dorosłymi udzielając im wsparcia psychologicznego w formie konsultacji oraz terapii. Ukończyła Psychologię na UMCS – specjalność psychologia kliniczna i neuropsychologia. Doświadczenie zdobywała  pracując w placówkach oświatowych, poradniach oraz gabinetach psychologicznych. Obecnie jest w trakcie IV-letniego kursu Psychoterapii Systemowej.

Dlaczego My...

Wszyscy nasi psycholodzy posiadają odpowiednie kompetencje i doświadczenie do udzielania pomocy psychologicznej w formie konsultacji lub terapii psychologicznej. Pracujemy zgodnie z wymogami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz wymogów poszczególnych szkół terapeutycznych. Mimo ponad 10-cio letniemu doświadczeniu nadal uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

Psycholog Rzeszów – Mamy 100% pozytywnych opinii. Jesteśmy otwarci oraz empatyczni  – dobro pacjenta jest dla nas priorytetowe. Pracujemy głównie w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Poznawczo-Behawioralnym lub Systemowym. Wspólnie z klientem/pacjentem dążymy do jak najszybszego uzyskania poprawy funkcjonowania lub osiągnięcia wyznaczonego celu tak aby terapia była efektywna i krótkoterminowa. 

Potrzebujesz szczegółowych informacji o poszczególnym specjaliście – kliknij poniżej.

Pierwsze spotkanie...?

Na pierwszym spotkaniu dbamy w sposób szczególny o to byś Ty poczuł/a się bezpiecznie i komfortowo. Wyjaśniamy szczegóły konsultacji/terapii, omawiamy jak wygląda to w praktyce oraz przybliżamy kwestie związane z tajemnicą zawodową.

Następnie zbieramy potrzeby i oczekiwania pacjenta/klienta oraz rozpoczynamy proces formowania celu terapeutycznego. Jest to szczególnie istotne z perspektywy radzenia sobie z trudnościami lub dążenia do zmiany na lepsze. Jeśli jest potrzeba dalszych spotkań ustalamy termin tak by nie wpływało to na Twoje codzienne funkcjonowanie. Twoje dobro i bezpieczeństwo jest dla nas priorytetowe.

Masz wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy - Zarezerwuj spotkanie